NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Menu
he: תפריט

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Published
he: מפורסם

en: Navigation
he: ניווט

en: Banner
he: באנר

en: ago
he: לפני

en: mobile
he: ניידים

en: wide
he: רחב

en: Highlighted
he: מובלט
