NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Published
hr: Objavljeno

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Highlighted
hr: Istaknuto
