NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Navigation
ka: ნავიგაცია
