NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Help
ml: സഹായം

en: Menu
ml: മെനു

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
