NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Menu
my: မီနူး

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Navigation
my: သွားလာရန်
