NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Submitted by
nn: Publisera av

en: Header
nn: Topptekst

en: Published
nn: Publisert

en: Navigation
nn: Navigering

en: Highlighted
nn: Utheva
