NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Menu
oc: Menú

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Published
oc: Publicat

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Banner
oc: Bandièra

en: ago
oc: i a

en: on
oc: activat

en: wide
oc: espandit

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
