NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Search
se: Oza

en: Help
se: Veahkki

en: Published
se: Almmuhuvvon
