NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: Header
ast: Encabezáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Navigation
ast: Navegación
