NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Menu
bg: Меню

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Published
bg: Публикувано

en: Navigation
bg: Навигация
