NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Menu
et: Menüü

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Published
et: Avaldatud

en: Navigation
et: Menüü

en: Banner
et: Bänner

en: on
et: -

en: mobile
et: mobiilne

en: wide
et: lai

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
et: Paindlik muudetava värvigammaga mobiilisõbralik kujundusmall paljude regioonidega.
