NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Last updated
fil: Huling binago

en: Search
fil: Hanapin

en: Help
fil: Tulong

en: Header
fil: Ulunan

en: Published
fil: Inilathala

en: Navigation
fil: Paglalayag

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin
