NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: ago
gu: પહેલા
