NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Last updated
it: Ultimo aggiornamento

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Submitted by
it: Inviato da

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Published
it: Pubblicato

en: Navigation
it: Navigazione

en: on
it: il

en: wide
it: largo

en: Highlighted
it: Evidenziato
