NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Menu
ku: پێڕست

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە
