NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Published
lv: Publicēts

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Banner
lv: Baneris

en: mobile
lv: mobilā

en: Highlighted
lv: Izgaismots
