NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Submitted by
pl: Wysłane przez

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Published
pl: Opublikowane

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Banner
pl: Baner

en: ago
pl: temu

en: on
pl: na

en: mobile
pl: mobilne

en: wide
pl: szerokie

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Footer Third
pl: Trzecia Stopka

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
pl: Elastyczna, umożliwiająca zmianę kolorów skórka z wieloma obszarami i responsywnym układem zaprojektowanym w pierwszej kolejności dla urządzeń mobilnych.
