NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Last updated
ru: Последнее обновление

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Menu
ru: Меню

en: Submitted by
ru: Добавлено пользователем

en: Basic Settings
ru: Основные настройки

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Published
ru: Опубликовано

en: Navigation
ru: Навигация

en: Banner
ru: Баннер

en: ago
ru: тому назад

en: on
ru: вкл

en: Top Content
ru: Над содержимым

en: mobile
ru: Мобильный

en: wide
ru: широкий

en: First Sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second Sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Scroll to top
ru: Прокрутка наверх

en: Footer Third
ru: Подвал 3

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ru: Гибкая, перекрашиваемая тема со множеством регионов и отзывчивостью, макетом "сначала-мобильные".
