NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu
sq: Menuja

en: Header
sq: Titulli

en: Published
sq: Publikuar

en: Navigation
sq: Lundrimi
