NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: First Sidebar
ug: 1-يان رامكا
