NewsPlus Lite (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Last updated
vi: Cập nhật lần cuối

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Published
vi: Đã công bố

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: ago
vi: trước

en: on
vi: vào

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất

en: Footer Second
vi: Phần chân thứ hai

en: desktop
vi: màn hình nền
