Nexi XPAY (2.0.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Session ID
bo: སྦྲེལ་ཡུན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ
