Nexi XPAY (2.0.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Processing
hy: Մշակվում է
