Nexi XPAY (2.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Mode
mn: Горим

en: Processing
mn: Боловсруулж байна
