Nexi XPAY (2.0.1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Currency
ru: Валюта

en: Logging
ru: Журналирование

en: Test
ru: Тест

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Session ID
ru: ID сессии

en: Mode
ru: Режим

en: Amount
ru: Сумма

en: Payment
ru: Оплата

en: Paid
ru: Оплачен

en: Pending
ru: В ожидании

en: API key
ru: API-ключ

en: Expired
ru: Истекшие

en: Changed
ru: Изменение

en: Failed
ru: Не удалось

en: Environment
ru: Окружение

en: Processing
ru: Обработка

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Order ID
ru: ID заказа

en: Services
ru: Службы

en: Cancelled
ru: Отменено

en: Test settings
ru: Настройки тестирования

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.
