Nexi XPAY (2.0.1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Currency
uk: Валюта

en: Logging
uk: Журналювання

en: Test
uk: Тест

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: Mode
uk: Режим

en: Amount
uk: Величина

en: Payment
uk: Оплата

en: Paid
uk: Оплачено

en: Pending
uk: Очікування

en: API key
uk: Ключ API

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Production
uk: Експлуатація

en: Changed
uk: Змінено

en: Failed
uk: Невдало

en: Environment
uk: Середовище

en: Processing
uk: Обробка

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: Services
uk: Служби

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Test settings
uk: Тестові налаштування

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.
