Nexi XPAY (2.1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Logging
ar: تسجيل

en: Test
ar: الاختبار

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Mode
ar: النمط

en: Amount
ar: المبلغ

en: Pending
ar: معلّق

en: Changed
ar: تم التغير

en: Failed
ar: فشل

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: UUID
ar: المعرف UUID
