Nexi XPAY (2.1.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Session ID
el: ID συνεδρίας

en: Mode
el: Τρόπος

en: Amount
el: Ποσό

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Production
el: Παραγωγή

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: Order ID
el: ID παραγγελίας
