Nexi XPAY (2.1.0) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Processing
kn: ಸಂಸ್ಕರಣೆಗೊಳ್ಳುತ್ತಿದೆ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Cancelled
kn: ರದ್ದುಗೊಂಡಿದೆ
