Nexi XPAY (2.1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Processing
ml: പ്രക്രിയ നടന്നുകൊണ്ടിരിക്കുന്നു

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
