Nexi XPAY (2.1.0) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Currency
nl: Valuta

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Mode
nl: Modus

en: Amount
nl: Bedrag

en: Payment
nl: Betaling

en: Paid
nl: Betaald

en: Pending
nl: In afwachting

en: Pay
nl: Betaal

en: API key
nl: API-sleutel

en: Expired
nl: Vervallen

en: Production
nl: Productie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Failed
nl: Mislukt

en: Environment
nl: Omgeving

en: Processing
nl: Verwerken

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Services
nl: Diensten

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Test settings
nl: Instellingen testen

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Expire date
nl: Vervaldatum

en: Logging settings
nl: Logging-instellingen
