Nexi XPAY (2.1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Mode
nn: Modus

en: Payment
nn: Betaling

en: Production
nn: Produksjon

en: Processing
nn: Handsamar
