Nexi XPAY (2.1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Test
te: పరీక్ష

en: Created
te: సృష్టితం

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Processing
te: ప్రాసెస్ చేస్తున్నాం
