Nexi XPAY (2.1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Processing
th: กำลังดำเนินการ
