Nexi XPAY (2.1.0) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Currency
tr: Para birimi

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Session ID
tr: Oturum ID

en: Mode
tr: Kip

en: Amount
tr: Miktar

en: Payment
tr: Ödeme

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Pay
tr: Öde

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: Production
tr: Üretim

en: Changed
tr: Değişti

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Processing
tr: İşliyor

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Order ID
tr: Sipariş Numarası

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Cancelled
tr: İptal

en: Test settings
tr: Test ayarları

en: Logging settings
tr: Günlüğe kaydetme ayarları
