Nexi XPAY (2.1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Test
ug: سىناق

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Mode
ug: مودېل

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى
