Nexi XPAY (2.2.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Currency
hr: Valuta

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Mode
hr: Režim

en: Amount
hr: Iznos

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.

en: Last error
hr: Posljednja greška
