Nexi XPAY (2.2.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Currency
lt: Valiuta

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Test
lt: Testas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Mode
lt: Būdas

en: Amount
lt: Suma

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Pending
lt: Laukiama

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Production
lt: Produkcija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Services
lt: Paslaugos

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti
