Nexi XPAY (2.2.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Mode
sl: Način

en: Pending
sl: Čaka

en: Processing
sl: V obdelavi
