Nexi XPAY (2.2.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Created
sq: Krijuar

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Processing
sq: Në përpunim...
