Nexi XPAY (2.3.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Test
af: Toets

en: Created
af: Geskep

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Pending
af: Hangende

en: Processing
af: Verwerking
