Nexi XPAY (2.3.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Test
ast: Preba

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Mode
ast: Mou

en: Failed
ast: Falló

en: Processing
ast: Procesando
