Nexi XPAY (2.3.0) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Currency
es: Moneda

en: Logging
es: Registro

en: Test
es: Prueba

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Session ID
es: ID de sesión

en: Mode
es: Modo

en: Amount
es: Cantidad

en: Payment
es: Pago

en: Paid
es: Pagado

en: Pending
es: Pendiente

en: Pay
es: Pagar

en: API key
es: Clave del API

en: Expired
es: Caducado

en: Production
es: Producción

en: Changed
es: Modificado

en: Failed
es: Falló

en: Processing
es: Procesando

en: Base URL
es: URL Base

en: Services
es: Servicios

en: Cancelled
es: Cancelado

en: Test settings
es: Opciones de Prueba

en: Settings saved.
es: Configuración guardada.

en: Logging settings
es: Configuración de acceso
