Nexi XPAY (2.3.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Test
he: בדיקה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Amount
he: כמות

en: Payment
he: תשלום

en: Pending
he: ממתינות

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Changed
he: השתנה

en: Failed
he: נכשל

en: Processing
he: בתהליך

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית
