Nexi XPAY (2.3.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: Test
is: Prófa

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Mode
is: Hamur

en: Amount
is: Upphæð

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Processing
is: Í vinnslu
