Nexi XPAY (2.3.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Test
jv: Ujian

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Session ID
jv: ID sesi

en: Processing
jv: Lagi proses
