Nexi XPAY (2.3.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Test
ka: ტესტი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Processing
ka: დამუშავება
