Nexi XPAY (2.3.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Mode
ne: प्रकार

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
