Nexi XPAY (2.3.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Currency
oc: Devisa

en: Test
oc: Testar

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Session ID
oc: Identificant de session

en: Mode
oc: Mòde

en: Amount
oc: Montant

en: Payment
oc: Pagament

en: Paid
oc: Pagat

en: Pending
oc: En espèra

en: API key
oc: Clau API

en: Changed
oc: Modificat

en: Processing
oc: En cors de tractament

en: Services
oc: Servicis

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
