Nexi XPAY (2.3.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Currency
sk: Mena

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Session ID
sk: ID session

en: Mode
sk: Režim

en: Amount
sk: Množstvo

en: Payment
sk: Platba

en: Pending
sk: Čakajúce

en: API key
sk: API kľúč

en: Expired
sk: Vypršané

en: Production
sk: Produkcia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Environment
sk: Prostredie

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Services
sk: Služby
